Аваков призначив керівником міліцейської розвідки подільника Пукача і ймовірного посібника терористів

Нардеп від Радикальної партії Олега Ляшка на своїй сторінці у Facebook розкриває скандальні факти.

Ігор Мосійчук звертає увагу на призначення Аваковим на посаду начальника Департаменту Оперативної Служби полковника міліції Олега Носенко. Теперішній голова колишньої міліцейської розвідки (або 7 відділу) – виходець з Маріуполя, де раніше проходив службу на різних керівних посадах в оперативних підрозділах УВС, був заступником начальника оперативно-технічного відділу, заступником начальника 7-го відділу, начальником управління оперативної служби УВС.

Про сумнівне минуле Носенка Мосійчук пише наступне:
 

“В 2006 році СБУ України проводились оперативно-пошукові заходи по розкриттю вбивства Георгія Гонгадзе, в ході цих заходів було встановлено близький зв’язок генерала Пукача (в часі вбивства Гонгадзе очолював колишню 7-ку МВС Украни) зі своїм підлеглим в м. Маріуполі полковником Носенко О.Г. (Носеїнко поставляв з Маріупольської 7-ки перевірені кадри для роботи Пукачу до Києва, як мінімум один з них на прізвище Чеменко брав участь у стеженні за Гонгадзе) котрі на пряму спілкувались між собою.

В ході проведених заходів співробітниками СБУ було встановлено, що машину Нісан Патруль білого кольору, на якій вивозили Гонгадзе, Пукач попросив Носенко поставити на відстій в Маріуполі, що Носенко О.Г. і зробив.

Даний автомобіль простояв в Маріуполі 1,5 року, потім Носенко О.Г. перегнав його на відстій в м. Донецьк, де він і був вилучений співробітниками СБУ. У відношенні Носенка О.Г. проводились слідчі дії СБУ, але заручившись підтримкою народних депутатів, на той час генерального директора кобіната Ілліча Бойко В.С. та його заступника нардепа Матвієнкова С.А., Носенко вдалось залагодити це питання (на протязі більш як 10 років Носенко обслуговував бізнес і особисті інтереси ММК Ілліча, а саме: провадив незаконне зовнішнє стеження за неугодними для керівництва ММК Ілліча людьми, незаконно прослуховував громадян)

Крім всього вище викладеного, співробітниками СБУ у Носенко була вилучена технічна апаратура (комплекс) для негласного зняття інформації з засобів зв’язку, але завдяки зв’язкам з нардепами він уникнув відкриття кримінальної справи й арешту за скоєні ним злочини”.

Крім того, як повідомляє депутат в травні 2014 року в часі окупації Маріуполя терористами ДНР Носенко продовжував активно працювати але не над визволенням міста а над забезпеченням безпеки комбіната ім. Ілліча який на той час вже належав компанії Рената Ахметова “Метінвест”.

На початку червня 2014 року підлеглі полковника Носенка в окупованому терористами Маріуполі на залізничному вокзалі проводили оперативні заходи і за дивним збігом обставин в цей час саме на цьому вокзалі терористи під керівництвом “Чечена” викрали радника міністра внутрішніх справ Армена Сагомоняна.

Перед початком штурму укріпрайону терористів в Маріуполі хтось попередив “Чечена” і він інсценувавши власну смерть втік у Донецьк. На той час безпосереднім безпосереднім керівником Носенка являвся виконуючий обов’язки маріупольськоі міліції Моргун (нині оголошений в розшук за зраду батьківщини адже саме він очолив поліцію ДНР в окупованому Новоазовські).

За інформацією Мосійчука призначення Носенко О.Г. на високу посаду в МВС лобіювали генерал Паскал В.Ф. (за активного сприяння генерала Купянского, начальника служби безпеки СКМ, який на даний час займається розстановкою кадрів в МВС Авакова в інтересах Рената Ахметова) і народний депутат від опозиційного блоку Сергій Матвієнков, чиї інтереси, на думку нардепа-радикала Носенко буде обслуговувати і надалі.

 

 

за матеріалами: Інформатор