Після знищення ватажка бандформування Олександра Біднова, відомого під кличкою «Бетмен» і його оточення, яке діяло на території Луганської області, бойовики почали йти з так званої «армії ЛНР» і примикати до колишньої банди «Бетмена». 

У середовищі бойовиків почало зростати невдоволення методами управління, якими користується самопроголошений голова ЛНР Ігор Плотницький. Приводів до цього, як виявилося, було достатньо, але критичною точкою стало знищення Плотницьким без суду і слідства польового командира «Бетмена» і його найближчого оточення.

У мережі з'явився рапорт про звільнення з «лав збройних сил» ЛНР від бандита Джумагулова Д. І.

Свою відставку бойовик аргументував тим, що «керівництво ЛНР не виконує дані обіцянки народу». Також, бойовик стверджує, що влада ЛНР «краде і займається незаконним присвоєнням рухомого і нерухомого майна» у луганчан. При цьому вони «помічені в корупції, вимаганнях і крадіжках».

В кінці цього шедеврального рапорту постскриптумом стоїть зауваження, що «краще бути чесним бандитом, ніж брехливим солдатом». Таким чином бойовики прямо називають свою діяльність бандитизмом, при цьому претендуючи не певні закони «чесності і порядності».

 

0000000007014

 

 

 

Источник: Преса України