На місці дислокації терористів біля н. п. Широкине під час ранкового шикування з'ясувалося, що 10 осіб зі зброєю покинули зону бойових дій.

Таку інформацію надав штаб оборони Маріуполя, посилаючись на дані розвідників.

Бойовики дезертували, оскільки командири не виплатили їм грошову винагороду, яку обіцяли раніше.

«У середовищі терористів серед польових командирів підрозділів так званої ДНР посилюється невдоволення діями Олександра Захарченка, який, на їхню думку, одноосібно розпоряджається «російськими коштами»»,– розповідають у інформаційно-аналітичному центрі РНБО.

Також у соцмережах з'явилася інформація, що російські бойовики покидають свої позиції на Донбасі через нестачу продуктів та іншого забезпечення.

Зокрема журналіст Роман Бочкала у своєму Фейсбук написав, що російські спецслужби на кордоні не пускають бойовиків-втікачів назад.

"Бойовики ЛНР думали, що зможуть легко и просто їздити у Росію. Не тут-то було. На кордоні — черги. Пов'язані з тим, що російські прикордонники ретельно перевіряють тих, хто в'їжджає. У ФСБ є списки так званих "ополченців". І в Росію їх пускають лише з дуже поважних причин, але частіше відмовляють. Валіть назад і воюйте!"- пише журналіст.