037fca4eda6dfdb94553c73fd4af816c

Про це на своїй сторінці в Facebook написав командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко, який знаходиться поблизу, передає Корупція.інфо

"Вуглегірськ знаходиться під контролем терористів. Окремі наші опорні пункти тримаються. Атака сталася вчора, після арт обстрілу був нанесений удар танками по позиціях сил АТО. Протягом кількох тижнів до цього загони терористів просочилися в місто під виглядом мирних жителів і вдарили з тилу", – повідомив він.

За словами Семенченка, в місті перебувати бронетехніка противника, обладнані снайперські гнізда в житлових будинках, місто активно укріплюється.

Читати: Терористи знущаються над полоненими українськими військовими у Вуглегірську (Відео +18)

У той же час в Дебальцеве, за його словами, працює диверсійна група противника, намагається знищити українську бронетехніку і солдатів.

"По місту постійно працюють Гради і блукаючі міномети. Перебувати на відкритому місці більше 10 хв недоцільно, оскільки йдуть постійні обстріли. Так само активізувалися спроби противника зрізати Дебальцівський виступ – з боку території, контрольованої ЛНР", – повідомив Семенченко.

Він запевнив, що ситуація напружена, але перебувати під повним контролем. Також, за його словами, сил і засобів для нанесення удару по противнику достатньо.

Читати: У Вуглегірську запеклий бій за половину міста