zsu_2bc102

Сили АТО тримають цілісність оборони і стримують наступ і атаки ворожих сил. Українські військовослужбовці утримують всі свої позиції і дають гідну відсіч агресору.

Про це повідомляє прес-служба МВС, передає Корупція.інфо

За словами радника глави МВС, терористи продовжують атакувати позиції сил АТО практично по всій лінії фронту. Ситуація на півдні залишається напруженою. Бойовики здійснюють спроби прориву на Широкино і Павлопіль, де закріпився полк Нацгвардії "Азов". Терористи обстрілюють ці населені пункти з усіх видів артилерії і здійснили кілька спроб наступу з танками і піхотою.

Однак українські бійці утримують свої позиції і ефективно відбивають всі атаки ворога. Зараз бійцями "Азова" знищено близько 20 терористів і кілька одиниць бронетехніки.

"На Дебальцевському напрямку оточення немає. Сили АТО тримають цілісність оборони і жорстко стримують наступ і атаки ворожих сил. Артилерія ВСУ завдає точні удари по вогневих точках і рубежів терористичних військ, завдаючи ворогові значних втрат у живій силі і техніці.

Не припиняються обстріли Станиці Луганської, Трьохізбенки, Мар'янки, Авдіївки та ін. Наші воїни утримують всі свої позиції і дають гідну відсіч агресору ", – підкреслив Шкіряк