Протягом останньої доби в зоні конфлікту на Донбасі найбільш складна ситуація склалася на Дебальцевському напрямку. Про це на своїй сторінці у Facebook оприлюднив оперативні дані групи «Інформаційний Опір» її координатор Дмитро Тимчук, передає ІА Корупція Інфо . 

Після спроб штурму позицій українських військ в районі населених пунктів. Санжарівка і Троїцьке російсько-терористичні війська проводять доукомплектування своїх передових підрозділів особовим складом та бойової техніки. Крім того, противник продовжує нарощувати свої ударні тактичні групи на флангових позиціях Дебальцевського плацдарму, а також північніше Авдіївки і в південно-західних передмістях Горлівки. 

За інформацією Д.Тимчука, у районі населеного пункту Попасна противник продовжує завдавати вогневі удари по передових позиціях українських військ, забезпечуючи можливість подальших активних дій для формувань терористів. Українська артилерія активно веде контрбатарейну боротьбу.

Протягом останньої доби поновилися масовані артилерійські обстріли з боку противника в Петровському районі Донецька, а також в районі населеного пункту Станіца Луганська. У даних районах противник зосередив значну кількість артилерії (в Петровському районі Донецька – 5 вогневих батарей ствольної і реактивної артилерії, в районі Станиці Луганській – дві артилерійських групи, які досить активно взаємодіють під єдиним управлінням).

На південь від Донецька на ділянці Степне – Оленівка після бою з активним застосуванням артилерії формування російсько-терористичних військ залишили свої позиції і відійшли на північний схід від Оленівки. Відхід формувань супротивника здійснювався під прикриттям безладної артилерійської стрільби з району Докучаєвська. 

Водночас як повідомляє прес-служба Міноборони, на даний час сильні бої також ведуться біля донецького аеропорту в районі Спартака.

«У ході ведення бойових дій усі намагання бойовиків атакувати позиції українських військовослужбовців у районі Некішино, Рідкодуб, Новоіванівка, Новогригорівка, у напрямку Попасної, а також населених пунктів Водяного, Опитного, Мар’їнки та Майорська були відбиті. Терористи понесли значні втрати живої сили та техніки», – сказано в повідомленні.

За інформацією керівника прес-центру АТО Романа Туровця, станом на вівторок у Мар`їнці тривають бої.

«Навколо Донецького аеропорту тривають достатньо серйозні бойові зіткнення, інформація може змінюватися протягом дня суттєво», – сказав він.Інфографіка: РНБОУ