Сили супротивника вели хаотичні обстріли українських силовиків на Донбасі, а біля Дзержинська на Донеччині громили снарядами "Градів".

Про це повідомляє інформаційно-аналітичний центр РНБО. Найманці навмисне провокують українських військових та відкривають вогонь по їхніх позиціях. Неспокійною залишається ситуація на Донецькому та Луганському напрямках.

 Окрім цього, бойовики посилили свою повітряну розвідку за допомогою безпілотних літальних апаратів – тільки за минулу добу було зафіксовано 10 прольотів ворожих безпілотників, зокрема в районі на напрямку "Білосарайська Коса – Маріуполь", заявив речник Антитерористичної операції Андрій Лисенко. Активізували свої дії у зоні АТО та за її межами банди диверсантів. Також наразі триває передислокація військової техніки з території РФ на Донбас, зокрема САУ, вантажівок з особовим складом і боєприпасами.

Натомість українські військові зміцнюють укріплення на передових рубежах, а мирним мешканцям Донбасу своєчасно доставляється гуманітарна допомога. РНБО Бойовики хаотично обстрілюють бійців АТО Як повідмолялося раніше, під Маріуполем сили АТО знищили 8 військових РФ і танк бойовиків. 

Мапа АТО за 26 грудня