савч

Адвокати української льотчиці, народного депутата Надії Савченко мають намір оскаржити у Московському міському суді сьогоднішнє рішення Басманного суду про продовження терміну її арешту до 13 травня.

Як передає  Корупція.інфо з посиланням на  УНІАН у РФ, про це журналістам повідомив адвокат льотчиці Микола Полозов.

"Дана постанова Басманного суду, природно, нас не влаштовує. Ми її будемо оскаржувати у Московському міському суді", – сказав Полозов.

Він також повідомив, що найближчим часом у Басманному суді розглядатимуться нові скарги захисту Савченко, зокрема, про бездіяльність слідства в частині недопущення її на сесію ПАРЄ та інші.

 

"Шанси побачити Надію ще будуть", – наголосив він.

У свою чергу, адвокат Марк Фейгін наголосив, що у Європейському суді з прав людини перебуває близько 5 скарг і доповнення у справі Савченко.

Читайте також: Слідство у справі Савченко продовжили до 13 травня

Він вважає, що сьогоднішнє рішення суду про продовження строку арешту льотчиці свідчить про те, що рішення про її долю не прийняте на найвищому рівні серед влади РФ.

"Лише міжнародний тиск може змусити РФ і перших осіб піти на якісь поступки в справі Савченко … Савченко і без того є предметом розбіжностей на переговорах у "нормандському форматі" та інших. Суд, який не вирішує цю проблему, він передає її нагору", – сказав Фейгін.

 

За його словами, питання Савченко буде вирішуватися на рівні президентів.

Джерело: КОрупція.інфо