Недавно ми отримали цікаві свідчення щодо благодійної діяльності у Львівській залізниці.

Як нам вдалося дізнатися, низка впливових працівників Львівської залізниці та ОДА беруть участь у махінаціях із коштами та закупівлею необхідних речей для бійців АТО, як стверджує анонімне джерело у Львівській залізниці. 

Приблизно такого ж змісту ми отримали повідомлення про голову профспілкового комітету Львівської залізниці Сенишина Андрія Андрійовича, яке з легкістю можна знайти навіть на просторах інтернету: 

"Вибори на голову профспілки даного пана проходять зі всіма порушеннями, шляхом залякування всіх територіальних профспілкових голів! А про те , що Сенишин відпочиває за кошти працівників у Єгипті, Ізраїлі, Німеччині і навіть обмін досвідом проводить в Бразилії! В Пансіонаті Львівський залізничник закупівля продукції проводиться з грубими порушеннями в 3 рази дорожче від ринкової вартості, а ціни такі , що дешевше відпочивати в ОАЕ. Навіть невеличкий букет квітів Сенишин закуповує по 900 гривень. Можна багато ще привести фактів розкрадання коштів працівників галузі, кількість яких налічує 30000 осіб, яких залякали!» 

 Про такі ж факти нам анонімно свідчили і працівники Укрзалізниці.

Також пан Сенишин був кандидатом на виборах 2002 року . На той час він займав посаду Голови дорожнього комітету профспілки Львівської залізниці.

На сьогодні ми отримали повідомлення про 2 дивні пожертви та ситуації із збором допомоги.

Минулого тижня певне підприємство пожертвувало у фонд яким керує Микола Сернецький, згідно із багатьма свідченнями, дуже близький товариш пана Сенишина. Отож, згідно із свідченнями джерела, отримавши пожертву від підприємства «А» (у силу певних обставин не можемо опублікувати назву) у розмірі 10 000 гривень та попросивши цільової допомогти одному із бійців. 

Та до самого ж військовослужбовця дійшли речі вартістю лише до 5 000 гривень, ніяких чеків йому не видали. Наразі документи та ще більше свідчень щодо цієї ситуації ми збираємо. 

Іншою ситуацією, яка викликала підозри – закупівля тим же ж фондом спальних мішків, без чеків. Та передача їх іншій ГО, яка справді займається допомогою військовослужбовцям. 

Останнім часом Сернецький почав розгортати небачену активність у залученні волонтерів для збору коштів та провізії для військовослужбовців. Проте пояснити студентам чим саме вони займатимуться для того, щоб допомогти армії представники Сернецького так і не змогли. 

На Львівській залізниці Сенишина знають, мабуть, усі. Найуживанішим епітетом при згадуванні цього прізвища є «одіозний».

За інформацією наших анонімних джерел, кілька років назад задля того, щоб Сенишин не пішов на пенсію підлаштували голосування за голову профкому. Син Сенишина теж не остання людина у Львівській ОДА. 

Ми отримали чимало свідчень стосовно неправомірної діяльності пана Сенишина. Проте вся вона потребує перевірки, про нові факти будемо вас повідомляти. 

 

Корупція Інфо
При публікації матеріалів із сайту обов'язкове посилання