одесаааа

Загальна сума хабарів у кримінальних справах з ознаками корупції у 2014 році склала більше 1,4 млн грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури Одеської області.

За результатами попереднього розслідування торік відкриті 109 кримінальних справ за 237 порушень щодо 124 осіб. Також в силу вступили вироки щодо 33 громадян, які скоїли кримінальні корупційні правопорушення.

Серед осіб, викритих у протизаконній діяльності, чиновники в органах влади та місцевого самоврядування, контролюючих та правоохоронних органах. Зокрема, в банківській системі викрили 69 осіб, 4 – у паливно-енергетичному комплексі, 29 – у сфері освіти, 19 – охорони здоров'я, 2 – транспорту, 11 – у бюджетній системі, і 15 – у сфері земельних відносин.

Також кримінальну відповідальність понесли 17 державних службовців: 1 посадову особу облдержадміністрації, суддя, 11 посадових осіб та працівників органів внутрішніх справ, 2 співробітники податкової міліції.

Крім кримінально-правових заходів протидії корупції, застосовувалися і адміністративно-правові. А саме: торік органи прокуратури направили до суду 171 протокол про адміністративне корупційне правопорушення – відповідальність понесли 116 посадових осіб.

Джерело: Корупція.інфо