30706117c1f0ead8703630d0c55a9109_XL

Зараз Мінсоцполітики має намір ввести санкції проти роботодавців, які будуть відмовлятися повертати на робочі місця учасників АТО.

Про це під час науково-практичної конференції в Державній службі зайнятості сказав міністр соціальної політики України Павло Розенко, передає Корупція.інфо

Читати: Розенко відвідав учасників АТО у Львівському міжрегіональному центрі реабілітації (ФОТО)

«Якщо ми будемо знати, що учасників АТО роботодавці будуть відмовлятися повертати на робочі місця, то реакція буде жорсткою. Для цього є відповідні санкції – ми будемо втілювати для цього спеціальні програми», – сказав . Розенко.

Читати: З грудня прожитковий мінімум збільшать на 13%,- Розенко

Він також повідомив, що станом на 28 січня 2015 року продовжували отримувати послуги служби зайнятості 17,6 тисяч людей, які отримали довідку про взяття на облік як особи, яка переміщається з тимчасово окупованої території України і районів проведення АТО і потребують працевлаштування.

З них 14,2 тисячі осіб мають статус безробітних, 287 осіб проходять профнавчання, 33 людини беруть участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

За 2014 рік у центри зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулися 34,3 тисячі жителів АР Крим, Севастополя, Донецької та Луганської областей. З них статусу зареєстрованого безробітного отримали 22,5 тисяч осіб. Допомогу по безробіттю отримували понад 15 тисяч осіб.