Цього тижня до Криму завітала офіційна делегація з Зімбабве – країни, в якій лише одна людина з 10 має роботу, яка виживає лише з гуманітарної допомоги розвинутих країн. Саме ця країна призначена Кремлем особливим економічним партнером півострова.

 

Під час зустрічі гості з Африки заявили, що приїхали ділитися досвідом з кримськими колегами та розповіли як вижити під санкціями, адже Зімбабве живе в таких умовах вже більше 10 років.

 

Нашій економіці санкції створили багато проблем. Я раджу вам залишатися сильними, залишатись в складі Росії і розвиватись, зміцнювати свої сили у аграрному секторі, промисловості, – сказав  міністр навколишнього середовища, водних ресурсів та клімату Зімбабве Сейвіор Касукувер.

 

А от Аксьонов назвав санкції Заходу маячною, які приймають через те, що "більше нема чого робити".

 

При цьому прості кримчани, здається не знають, що зімбабвійці – найбідніші у світі, тому чекають їх у гості як туристів.

 

"Населення становить 13 млн осіб (2007), середня густина населення близько 29 осіб на км². Більшість жителів (98%) — африканці (шона, ндебеле та ін.), європейців — 1%. Офіційна мова — англійська, інші поширені мови — шона, ндебеле. Синкретичну релігію (християнство, переплетене з місцевими віруваннями) сповідує приблизно половина населення, християн — 25%, язичників — також, є незначна кількість мусульман та індуїстів. Народжуваність — 36,35 новонароджених на 1 000 чоловік (1995). Смертність — 18,54 смертельних випадки на 1 000 чоловік (рівень дитячої смертності — 72,7 смертельних випадків на 1 000 новонароджених). Середня тривалість життя: чоловіків — 34 років, жінок — 37 років (2007).

Майже двом третинам зімбабвійців менше 25 років, а майже половині населення — менше 15 років.

Приблизно кожний третій африканець і майже все біле населення країни проживає у містах."

 

джерело: Події