ерим

Намкриш повільно, але впевнено продовжує перетворюватися в гетто для остаточно збожеволілих і озвірілих на тлі псевдопатріотизму шанувальників "русского мира". З півострова йдуть не тільки компанії, але і звичайні людські емоції – гідність, честь, жалість, співчуття.


Так, передає Корупція.інфо з посиланням на Joinfo.ua, поліцейські розігнали кримських прихильників творчості Андрія Кузьменка, соліста гурту "Скрябін", які хотіли вшанувати пам'ять загиблого сьогодні вранці артиста імпровізованим концертом біля пам'ятника Тарасу Шевченку в Севастополі.

Учасникам вистачило часу лише на те, щоб запалити кілька свічок у пам'ять про загиблого музиканта. Однак лампадки із застосуванням сили загасили кримські поліцейські.

Шанувальники музиканта зробили спробу включити композиції "Скрябіна" на телефонах, однак силовики стали змушувати їх вимкнути музику і розійтися. Розганяли учасників траурного заходу співробітники поліції і Слідчого комітету.

Однак, крім силовиків, проявляли насильство до учасників вечора пам'яті і кілька людей у цивільному, найменувати себе "добропорядними севастопольцями"

Джерело: Корупція.інфо