Депутатів та мера Львова закликали створити у місті комісію, яка займатиметься питанням забезпечення житлом учасників АТО.

Зокрема, з таким проханням під час сесії ЛМР 18 грудня звернувся чоловік, який назвався представником учасників АТО. До робочої комісії, з його слів, повинні увійти чиновники та депутати, представники громадськості, військкомату та самих бійців.

Він запевнив, що якщо цього не буде зроблено, то на наступну сесію в мерію прийдуть уже самі учасники АТО. І вони, з його слів, будуть не з плакатами, а «самі знаєте з чим».

Керівник фракції «Свобода» у ЛМР Любомир Мельничук погодився, що має бути створена така комісія.

«У нас є учасники АТО – військовослужбовці ЗСУ, бійці Нацгвардії, добровольчих батальйонів. Є ініціатива допомогти їм з отриманням житла. Для цього вони стають на квартирну чергу, а потім ми спільно знаходимо механізм, відповідно до якого буде збудований будинок, в якому наші герої зможуть отримати житлову площу», – зазначив Мельничук.

Відтак, він закликав колег проголосувати за протокольне доручення про створення комісії щодо забезпечення учасників АТО житловою площею. За словами депутата, вона має бути створена впродовж трьох днів.

Обранці голосуватимуть відповідне протокольне доручення в кінці пленарного засідання.

Додамо, що у порядку денному сьогоднішньої сесії було питання про надання ЛКП «Рембуд» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у районі вул. Під Голоском – для будівництва багатоквартирних житлових будинків сім’ям загиблих військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та учасників добровольчих батальйонів, які були задіяні в АТО. Однак депутати перенесли його розгляд до з’ясування усіх питань щодо статусу ЛКП «Рембуд».

 

Джерело: Зік