Начальник Головного управління міліції Львівщини, полковник Дмитро Загарія провів робочу нараду з керівниками підрозділів ДАІ області. Під час зустрічі йшлося про проблемні питання у роботі Державтоінспекції.

Про це повідомляє прес-служба управління ДАІ у Львівській області, передає  ІА Корупція Інфо.

Звертаючись до присутніх, головний міліціонер Львівщини зауважив, що працівники ДАІ повинні не лише виявляти водіїв-порушників, але й реагувати на кожне звернення громадян, допомагати учасникам дорожнього руху у складних ситуаціях.

Дмитро Загарія наголосив на важливості вирішення тих питань, які найбільше хвилюють громаду. Зокрема, зазначив, що одним із таких проблемних моментів є порушення правил паркування у центральній частині Львова. Начальник обласної міліції зауважив, що правоохоронці повинні проводити відповідну профілактичну роботу, аби попереджати такі порушення.

На нараді йшлося також про недопущення випадків хабарництва серед працівників Державтоінспекції.

Нагадаємо, як повідомляло  ІА Корупція Інфо, нахабне паркування у Львові, особливо, в його центральній частині – вічна проблема. У місті працюють евакуатори, з’являються обмежувачі, активісти присоромлюють недобросовісних водіїв наліпками, але ті й надалі паркують свої автівки, де лише заманеться, порушуючи правила. У ДАІ кажуть, що відслідковують ці випадки, а свідків таких порушень закликають повідомляти про це автоінспекцію.