Сьогодні, 3 січня, о 16.12 на офіс телеканалу «Інтер» здійснили напад близько 20 людей у масках, декількох з яких затримали представники правоохоронних органів. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.
Нападники, жбурляючи каміння та цеглу, розбили скло вхідної зони на першому поверсі будівлі, в якій знаходиться офіс «Інтеру». Ніхто із співробітників телеканалу не постраждав.
Декілька людей з близько 20 нападників були затримані представниками правоохоронних органів.
«На тлі істерії, штучно сфабрикованою навколо «Інтера» протягом останніх декількох днів, фізичний напад на офіс компанії і пошкодження майна телеканалу «Інтер» ми вважаємо ще однієї провокацією і спробою тиску на канал…Звертаємо увагу влади та громадськості на цей кричущий інцидент і вимагаємо негайного розслідування всіх обставин цієї справи. Подібні хуліганські витівки на адресу телеканалу, його співробітників і його телеглядачів не можуть залишитися безкарними в правовому суспільстві», – зазначає прес-служба «Інтера».
Нагадаємо, канал «Інтер» в новорічному ефірі показав виступи співаків, які неодноразово виступали з антиукраїнськими заявами, а деякі з них є персонами нон-грата в Україні.
Раніше директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо Богдан Червак заявив, що «Інтер» має стати суспільним телеканалом.
Програма новин на «Інтері» «Подробности» відмежувалася від такої політики каналу, засудивши її.
Представники комісії з питань поширення й демонстрації фільмів та низки правозахисних організацій закликали позбавити «Інтер» ліцензії.
Згодом прес-служба телеканалу «Інтер» заявила, що починаючи з вечора 1 січня 2015-го, телеканалзнімає з ефіру всі святкові концерти та мюзикли, в тому числі і власного виробництва, які анонсувалися раніше.

 

джерело:«Телекритика»