Бійці антитерористичної операції на Донбасі відійшли на 1,5 км від донецького аеропорту. Про це у четвер, 29 січня, під час брифінгу в Києві заявив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, передає РБК.

За його словами, адміністративна зона донецького аеропорту тепер не має ніякої цінності, оскільки в результаті інтенсивних бойових дій вона була повністю знищена. Крім цього, за його словами, всі будівлі в аеропорту були зруйновані, що не давало можливості силам АТО далі здійснювати оборону аеропорту.

«І ми були змушені відвести їх на більш вигідні рубежі, буквально за 1,5 км від самої смуги. Сама смуга також у непридатному стані, так що аеропорт як об'єкт військового значення втратив свою цінність», – повідомив начальник Генштабу.

Муженко зазначив, що українські військові виконали свої завдання.

«На сьогодні ми не бачимо необхідності призначати винних за якісь поразки, тому що завдання, які ставилися перед підрозділами ЗСУ, вони виконані. Що стосується нагородження тих, хто брав активну участь в цій операції, ці питання також вирішуються планово. Я думаю, що всі військовослужбовці, які дружно виконували своє завдання, вони будуть нагороджені», – додав начальник Генштабу.

Нагадаєм, 17-22 січня в боях за аеропорт українські силовики ліквідували 85 бойовиків і знищили 7 танків, 12 броньованих машин, 9 одиниць автомобільної техніки та гармату МТ-12.

Читайте також: Ярош зізнався, що пропонував підірвати Донецький аеропорт (ВІДЕО)

Однак втарт зазнала і українська сторона, бойовики взяли приблизно десятьох «кіборгів» у полон.

Джерело: Корупція.інфо