kiberataka

В РНБО стверджують, що після оголошення перемир'я 15 лютого на сайт Національної гвардії України була здійснена кібер-атака.

"В результаті злому на сайті були розміщені матеріали про те, що загони українського Добровольчого корпусу Правий сектор на чолі з Дмитром Ярошем нібито будуть продовжувати наступ, незважаючи на перемир'я. Ця інформація не відповідає дійсності", – заявив спікер АТО Андрій Лисенко на брифінгу в неділю.

Час для атаки було обрано не випадково, зазначають в РНБО

"Такі дії спрямовані на дискредитацію збройних формувань України у населення та міжнародної спільноти. За наявною інформацією, це помилкове повідомлення хочуть використовувати російські представники на засіданні Ради Безпеки ООН для звинувачення України в порушенні режиму припинення вогню", – зазначив спікер АТО.

На 15:00 неділі сайт Нацгвардії працював обмежено – розділ "Новини" недоступний.

Після появи фейкової інформації на сайті Нацгвардії її активно почали тиражувати російські ЗМІ.

У повідомленням на Facebook-сторінці лідера ПС Дмитра Яроша йдеться про те, що "український Добровольчий корпус" дотримується умов перемир'я.

Як повідомлялося раніше, засідання Ради безпеки ООН, на якому повинен обговорюватися проект резолюції по Україні, висунутий ввечері в п'ятницю, 13 лютого, російською стороною, має пройти в неділю. Проте міністр закордонних справ України Павло Клімкін зазначає, що остаточний час зустрічі Радбезу ще не визначено,