проокуратура

Двох жителів Харківської області, які збирали для бойовиків інформацію про пересування українських військ, засуджено до реальних термінів позбавлення волі.

Як повідомляє в понеділок прес-служба прокуратури Харківської області, Орджонікідзевський райсуд Харкова визнав винним 47-річного місцевого жителя за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність держави) Кримінального кодексу України та засудив його до 3 років позбавлення волі.

"Протягом минулого року чоловік збирав інформацію про пересування військ Збройних сил України і передавав ці дані бойовикам так званих ДНР і ЛНР. Крім того, він через соцмережі отримував інформацію про пересування українських військових на території сусідніх областей. Свої "звіти" він посилав замовникам також через мережу Інтернет", – йдеться в повідомленні прес-служби.

Крім того, той самий суд визнав винним за ч. 2 ст. 258-4 (сприяння в здійсненні теракту) КК України та засудив до 1,5 років ув'язнення чоловіка, який також займався збором інформації про місцезнаходження і просування військ ЗС України і Нацгвардії і мав намір за завданням бойовиків встановити обладнання для перехоплення інформації біля одного з аеропортів області.

Джерело: Корупція.інфо