Йдеться про продаж житлового будинку площею 594 м.кв у Печерському районі Києва.


Екс-прем'єр Микола Азаров вирішив продати будинок, що знаходиться на вул. Звіринецька,1 у Печерському районі Києва.

Про це свідчить видана Азаровим довіреність, копія якої є в розпорядженні "Наших Грошей". Згідно з наявним документом, цю довіреність Микола Азаров оформив у московського нотаріуса 23 червня цього року. Крім того у документі вказано, що інтереси Азарова щодо продажу майна представлятиме Гліб Лєшков, який обіймав керівні посади в компаніях з будівельної групи "Розвиток" Олексія Азарова, сина екс-прем'єра Миколи Азарова. Йдеться про продаж житлового будинку площею 594 м.кв. і ділянки 0,1 га на вул. Звіринецька,1. Власником даної нерухомості є особисто Микола Азаров, який зокрема у 2013 р. вказав у своїй декларації задекларував будинок з аналогічною площею.

Будинок Азарова_3

 Щодо ділянки 0,1 га, то Азаров отримав її у приватну власність від Київради у 2003 році для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. У довіреності вказано кадастровий номер ділянки Азарова 8000000000:82:142:0048. На цій ділянці знаходиться двоповерховий будинок. Примітно, що на сайтах нерухомості є інформація про трохи більший будинок у цьому ж районі за $ 3,50 млн.

Будинок Азарова

Нагадаємо, що Микола Азаров перебуває у міждержавному розшуку. За останніми даними, СБУ Азаров мешкає у Підмосков'ї. Низка західних країн весною наклали на нього економічні санкції, які передбачають конфіскацію виявленого майна.

Будинок Азарова_4

Будинок Азарова_1

У документі вказано, що інтереси Азарова щодо продажу майна представлятиме Гліб Лєшков 

 

 

джерело: ТСН