В останках тіл загиблих у катастрофі малайзійського "Боїнга 777" в Донбасі виявлені металеві фрагменти, відмінні від матеріалів, з яких виготовлений літак.

Про це йдеться в опублікованих в Україні та в Нідерландах даних про хід розслідування авіакатастрофи.

У Службі безпеки України наголошують, що це можуть бути частини ракети, яка збила літак, однак слідчі міжнародної групи хочуть виключити будь-яке альтернативне трактування події, повідомляє прес-служба СБУ.

"До кінця року голландська сторона опублікує узгоджений всіма сторонами звіт про хід розслідування", – цитує прес-служба СБУ представника міжнародної слідчої групи Василя Вовка. У Нідерландах спростували це твердження – публікації звіту не варто чекати раніше наступного літа. "Скоріш за все, відбулося непорозуміння", – наводить слова представника прокуратури Віма де Брана агентство ТАСС.

Координатор міжнародної слідчої групи з розслідування катастрофи, головний прокурор Нідерландів Фред Вестербеке, звернувся напередодні до близьких родичів загиблих.

Знайдені в останках тіла металеві частинки "можуть бути ознакою використання системи" Бук ", а можуть бути частиною іншої системи озброєнь", цитує Вестербеке голландський телеканал NOS.

За словами Вестербеке, вивчення виявлених металевих частинок займе багато часу, а слідство триватиме протягом усього наступного року.

 

 

Джерело: Главное