Президент Білорусі обурився на людей, які відносять Білорусь до частини РФ. На таких осіб  Олександр Лукашенко назвав «розумниками», і попросив їх забути свою так звану точку зору. 

«Є окремі розумники, які заявляють, що Білорусь це, як вони кажуть, частина «російського світу», і мало не Росії. Забудьте. Білорусь суверенна і незалежна держава… Ми змусимо поважати будь-якого наш суверенітет і незалежність, хто думає, що, мовляв, такої країни не було, а зараз є. І з цим треба рахуватися», – заявив Лукашенко. 

Додав, що наразі головним завданням Білорусі є вберегти територіальну цілісність країни від можливих окупантів, і це – його першочергова місія як президента.  

Судячи із ситуації, яка склалася на Донбасі, президент Білорусії сказав, що до війни не готується, але «порох треба тримати сухим», і вже через декілька місяців у держави з’явиться хороша вітчизняна зброя. 

«Ми вже три рази переформатували нашу армію. Нам потрібні мобільні підрозділи. Цей висновок ми зробили з нинішніх воєн. Ми нашу армію пристосовуємо… Нам треба мати гарну зброю, і щоб майбутній агресор навіть і не думав проти нас воювати».

Читайте також: ПАРЄ шокована: Делегація РФ забрала з офісу все, що можна винести

Зазначимо, зі слів Олександра Лукашенка, Білорусь готується до виходу із митного союзу, адже має намір вступати у ЄС, як і Україна.

Джерело: Корупція.інфо