Геращенко

Теракт у Харкові був добре спланованим, а вибухівка, захована у сніговому заметі, мала дистанційне керування. У зв’язку з цим, правоохоронці звертаються до водіїв, які минулої ночі чи рано вранці їхали по проспекту Маршала Жукова у Харкові з проханням перевірити записи своїх відеореєстраторів, адже цілком можливо, що один з них випадково записав момент, коли злочинці встановлювали вибуховий пристрій. Про це повідомив член колегії МВС України нардеп Антон Геращенко. "Прохання до автомобілістів, які проїздили цієї ночі або рано вранці по пр. Маршала Жукова, переглянути записи своїх відеореєстраторів і, якщо Ви там побачите осіб, які проводили якісь маніпуляції у заметах, передайте ці записи в міліцію Харківської області. Можливо, вони допоможуть знайти і викрити терористів", – написав Геращенко у соціальній мережі.

Крім цього, за словами пана Геращенка, працівники правоохоронних органів проводять роботу з вилучення даних з відеокамер, розташованих у довколишніх будинках.

"У заметі снігу, розташованому край дороги, якою мали пройти патріотично налаштовані харків'яни, заздалегідь було заховано вибухове облаштування спрямованої дії, кероване дистанційно. Коли голова колони демонстрантів порівнялася із заметом, стався вибух", – додав Геращенко.

джерело: Корупція.інфо