Завтра, 6 лютого, відбудеться судове слухання (апеляція) за позовом екс-керівника ДАІ Львова Богдана Мицака до активіста «Дорожнього контролю. Львів» Сергія Круглова. Б.Мицак вимагає від активіста виплатити йому 6 тис. грн за моральні страждання.

Про це повідомляє  ІА Корупція  Інфо  із посиланням на допис у Facebook «ДК Львів».Активісти запрошують усіх прийти та підтримати їх 6 лютого на 10:00 в Апеляційний суд Львівщини (пл. Соборна, 7). «Суддя Богонюк. Третьою стороною у справі виступає телеканал ЗІК», – зазначили активісти.

«Ми спеціально не надавали розголосу судових слухань першої інстанції, щоб подивитися на природню поведінку судді. В результаті Мицаку (через адвоката) таки вдалося домовитися з суддею, яка частково задовольнила його позовні вимоги, в тому числі якимось дивом суд порахував, що Круглов має з 6 тис. грн, які просив у нього Мицак, заплатити 1 тис. грн за моральні страждання Мицака. І це незважаючи на те, що згідно із законодавством України, чиновники не мають права вимагати відшкодування моральної шкоди», – наголошують активісти «ДК Львів».