У ході OSINT-розвідки сторінок російських військових і найманців в соцмережах вдалося ідентифікувати базу розташування російської військової техніки, що знаходиться в місті Красний Луч, повідомляє InformNapalm.

1

Фотографія, розміщена в профілі одного з уродженців міста Ровеньки, дозволили розкрити місце розташування бази розташування російської військової техніки. Інша фото розміщено 20 грудня 2014 типовим захисником "ідеалів російського світу" і як він сам себе називає "народженим в СРСР". Автор фото розміщеного 01.01.2015 підтвердив своїм коментарем, що фото зроблено в Красному Лучі.

2 (1) 3Фотографія додана 01.01.2015. Звичайно, це не означає, що вона датована саме цим числом, але, судячи з погодним умовам (щойно випав сніг на землі і техніці) і свіжих слідах від коліс, фото дійсно було зроблено недавно (приблизно, кінець грудня).

Завдяки аналізу фото опубліковане 20 грудня 2014, можна впевнено сказати, що воно зроблено в тому ж місці, але трохи раніше, що підтверджують погодні умови до снігу наприкінці грудня. Туман і залишки снігу дають мені припустити, що фото зроблено, приблизно, в районі 16 грудня. 

 

4

 

Джерело: : Новий погляд