zelensky

Сьогодні співробітниками міліції знешкоджена злочинна група у складі 7 негідників, які готували акти насильства щодо лідера шоу проекту "95 квартал" Володимира Зеленського та членів його сім'ї.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив радник Арсена Авакова Антон Геращенко, передає Корупція.інфо

УБОЗ Харківської області спільно з ГУБОЗ МВС затримано злочинну групу з 7 осіб, один з яких за оперативними даними, має зв'язок з главою представництва Чеченської республіки.

Ця група протягом півроку збирала інформацію стосовно Володимира Зеленського та членів його сім'ї як у Києві, так і в Кривому Розі, звідки Володимир родом.10.12.14 року цією групою було здійснено підпал автомобіля, яким користувався Зеленський.

З метою не допущення подальшого знищення майна, а також можливого фізичного усунення Зеленського та його рідних, було прийнято рішення про затримання даної групи.

При проведенні обшуків в домоволодіннях затриманих вилучено великий арсенал зброї.

Також затримані обгрунтовано підозрюються в 11 епізодах шахрайства в особливо великих розмірах. На даний період три людини заарештовано і 4 затримані сьогодні.

Зараз слідчі і оперативники з'ясовують, з якою метою негідники вистежували В. Зеленського та членів його сім'ї – це була підготовка до банального пограбування або викрадання з метою вимагання, чи це була помста за сатиру на адресу Рамзана Кадирова.

Слідчо-оперативні заходи тривають. ‡агрузка...