банки

Згідно з даними НБУ, найбільший позитивний результат від операцій з цінними паперами в торгових портфелях за підсумками 2014 року виявився в «Укрексімбанку» (3,34 млрд грн), а негативний – в банку «Надра» (-423,2 млн грн).

При цьому найбільший позитивний результат від продажу цінних паперів у портфелі на продаж торік був у Приватбанку (191,9 млн грн), а негативний – у Фідобанку (-378,3 млн грн).

Найвищий же позитивний показник від знецінення цінних паперів у портфелі на продаж – в Ощадбанку (386 млн грн), негативний – у Приватбанку (-607,5 млн грн).

Нагадаємо, глава НБ України підрахувала, що у банків є 30 млрд гривень для кредитування економіки

Національний банк України оцінює поточний обсяг вільних ресурсів у банківській системі, які можна використовувати для кредитування економіки, в 30 млрд грн, повідомила журналістам глава НБУ Валерія Гонтарєва.

"Близько 30 мільярдів гривень на сьогоднішній день є в системі ресурсів для кредитування економіки", – сказала Валерія Гонтарєва.

Вона підкреслила, що банки не кредитують економіку не через відсутність ресурсів, а через високі ризики неповернення виданих кредитів в нинішній бізнес-середовищі і недосконалості судової сістеми.