Парламент Грузії покидає один з представників опозиційного «Єдиного національного руху». Член парламентської меншості і соратник екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, Давид Сакварелідзе буде призначений в Україні на високу посаду.

Повідомляється, що грузинський реформатор претендує на посаду директора або заступника директора Національного антикорупційного бюро, передає Корупція.інфо

Давид Сакварелідзе вже знаходиться в Україні. Разом з Давидом Саварелідзе до Києва прибув і колишній заступник головного прокурора Грузії Гізо Угулава, який може бути також призначений на одну з посад в українському кабміні.

В кулуарах уряду України говорять про призначення Давида Сакварелідзе на одну з високих посад на наступному тижні. Тоді ж буде вирішено чи займе грузинський політик крісло заступника генпрокурора або пост директора Національного антикорупційного бюро.

Що стосується Зураба Адеішвілі, то він не може бути призначений на посаду в уряді України, так як отримав політичний притулок в Угорщині і зараз живе там.

Однак, за словами українських високопосадовців, колишній міністр юстиції Грузії буде контролювати роботу двох вищевказаних відомств «ідейно».