Начальником Управління інформації та громадських комунікацій Національного банку України призначено Наталію Бондаренко.

Про це повідомила прес-служба Національного банку України.

Управління інформації та громадських комунікацій створене у складі Департаменту з корпоративних питань згідно з рішенням Правління Національного банку України про зміни в організаційній структурі з метою її вдосконалення. Підрозділ об’єднає функції iз зовнішніх і внутрішніх комунікацій регулятора,- йдеться в повідомленні.

“Відповідно до стратегії розвитку Національного банку України ми започатковуємо роботу над стратегією та політикою комунікацій. Ключовим фактором для прийняття рішення стосовно призначення Наталії Бондаренко стало визнання колег та представників засобів масової інформації”, – зазначила Голова Національного банку України Валерія Гонтарєва.

 

Довідка:

Наталія Бондаренко закінчила Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова. Навчалася в Інституті історії України НАН України, Київському інституті міжнародних відносин. Закінчила курс Лондонської школи PR (LSPR).

Наталія Бондаренко має 14-річний досвід роботи у галузі суспільних комунікацій банків. Очолювала напрями управління зв’язків із громадськістю та маркетингових комунікацій у ВАТ “Банкомзв’язок”, ТОВ КБ “АРМА”, ВАТ “КБ “Надра”. З 2007 року була керівником управління зв’язків з громадськістю АКБ “Мрія” (після перейменування – ВАТ “ВТБ Банк”), членом Комісії з управління брендом і маркетинговими комунікаціями міжнародної групи ВТБ. У 2013 році призначена на посаду віце-президента ПАТ “ВТБ Банк”.

З 2011 року Наталія Бондаренко входить до рейтингу Кращих PR-фахiвцiв України, складеному виданням Marketing Media Review. У 2013 році увійшла до десятки найсильніших PR-директорів України за версією mmr.ua.

Як повідомляють ЗМІ, Наталя Бондаренко багато років просувала ідеї "русского міра" в банківській журналістиці. Вона прийшла в ВТБ разом із колишнім керівником банку Вадимом Пушкарьовим. Останній ніколи не ховав своїх проросійських настроїв і завжди в кулуарних бесідах говорив, що в України немає іншого шансу, ніж тісна політична та економічна кооперація з Москвою.

 

новини про Львів


Корупція Інфо
При публікації матеріалів із сайту обов'язкове посилання