Як заявив головний старшина військової частини 2950 Валентин Лихоліт, його бійців по документах перевели в іншу військову частину, передає Корупція.інфо

Читати:  «Айдарівці» пікетують Міноборони (ФОТО)

"Ніхто не розформовується. Наказом ті бійці, які були в частині 0624, перейшли у 2950. І так же називається "Айдар",- наголосив він.

У Міноборони в свою чергу запевнили, що будь-які організаційні зміни, що відбуваються в "Айдарі", не зачеплять особовий склад батальйону.

"Зміни стосуватимуться лише перереєстрації номерів військової частини та заміни печатки. Це робиться з метою унеможливлення зловживань із печаткою та документами, які були раніше втрачені і можуть стати інструментом у махінаціях окремих осіб",- прокоментували ситуацію у міністерстві.

Читати: У батальйоні «Айдар» спростували чутки про розформування

Зазначимо, після поширення чуток про розформування підрозділу, бійці "Айдару" зібрались під будівлею Міноборони у Києві та виламали двері до КПП на території міністерства. Однак після того як частина бійців проникла до приміщення, штовханина припинилась і конфлікт завершився розмовою між міністрами та військовими.