Про це заявив народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук, передає Корупція.інфо

«Зараз отримав відповідь на запит установи, яка надає статус учасника АТО. Дуже цікаво, по-перше, секрет, хто отримав учасника, і навіть депутатам намагаються не говорити. Але статистика, наприклад, 404 представника Державної служби охорони, 178 членів Кабміну, хто, якісь клерки, що вони робили в зоні АТО? » – заявив Мосійчук.

Також нардеп фракції БПП Дмитро Добродомов підтвердив, що Антикорупційний комітет вже звернувся до міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій з офіційним проханням надати повний список всіх військовослужбовців, кому вже надано статус учасників АТО.

Нагадаємо, раніше в Україні виник скандал через надання статусу АТО замміністра регіонального розвитку будівництва та ЖКГ України Дмитру Ісаєнко. 13 січня народні депутати змусили його написати заяву про відмову від статусу учасника АТО, оскільки він нібито не брав участь у бойових діях. На наступний день прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав розпорядження про звільнення Ісаєнко.