Колишній нардеп від "Партії регіонів" Володимир Олійник, якого на початку цього місяця Генпрокуратура оголосила в розшук, знаходиться у Москві, але мешкає у Ялті.

У столиці РФ Олійник перебуває вже близько місяця, а живе у Ялті, там винаймає помешкання й "приглядає" за нерухомістю своїх колишніх колег, які з відомих причин наразі мають змоги перетинати український кордон.

До України колишній «регіонал» обіцяє повернутись, але не за теперішньої влади, яку зі сміхом називає "хунтою". Зі слів Олійника, на ньому проведуть показове судочинство за те, що підтримав "драконівські закони".

Закони, ухвалені ручним голосуванням у парламенті 16-го січня цього року, екс-нардеп не вважає диктаторськими і каже, що вони відповідають усім європейським нормам.

"Як тільки там буде правосуддя і люструють усіх суддів, бо я зараз повернусь, піду в суд, того суддю будуть мордувати, щоб діяв в інтересах влади",- виказує свої побоювання розшукуваний прокуротурою екс-депутат.

Нагадаємо, оголошення про підозру у організації незаконного процесу голосування за "диктаторські закони" було винесене Володимиру Олійнику лише 1 грудня, після складання народними депутатами України VIІ скликання своїх повноважень. Перед тим згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності ВРУ не давала.