Мешканець Львова Павло Довгань-Левицький поетичними рядками вирішив звернутися до справжнього Донбасу та братів «з того берегу ріки».

У своєму відео Павло дякує за те, що жителі сходу країни не вірять «карлику», який вирішив посварити українців, і висловлює надію на відбудову мостів, закінчення конфлікту та спільне мирне майбутнє.

Нагадаємо, поетична полеміка між «студентами новоросії» та «невідомим львів’янином» розгорнулася на початку грудня. Актор зі Львова Павло Довгань-Левицький вирішив відповісти юнакам, які представилися «студентами новороссії». 6 грудня вони звернулися з посланням до незнайомих львів’ян, «які охулили святого Георгія» й «убили святу мрію». «Студенти» погрожували львів’янам відповісти за Донецьк «Градами» та прогнозували, що «стяг новороссії» майорітиме «на львівському вітрі». У відповідь «невідомий львів’янин» розмістив на Youtube власну дотепну римовану відповідь «студентам новороссії».

Додамо, на порталі Youtube з’явилась ще одна достойна відповідь на погрозливий вірш, який зняли студенти з так званої «Новоросії» до мешканців Львова.