Губернатор Харківщини Ігор Балута стурбований підготовкою міста до серйозної оборони. Так, навколо Харкова найближчим часом планується встановити нові блокпости, а ті, що були встановлені раніше, суттєво оновляться. Крім цього, на Північній Салтівці та районі П'ятихатки в терміновому порядку облаштовують бомбосховища.

Влада планує встановити у північній частині міста додаткові оборонні споруди, а вже існуючі блокпости будуть переобладнані. Крім цього, щоб уникнути диверсій з боку російсько-терористичних диверсійних груп, навколо мостів будуть встановлені додаткові захисні споруди.

«На сільських дорогах встановлювати блокпости не доцільно. Але міліція буде звертати увагу на ті машини, які оберуть для себе такий шлях», – переконаний губернатор.

Також, Ігор Балута повідомив, що необхідно терміново привести до ладу міські бомбосховища в тих районах міста, де немає метрополітену. Зокрема, будуть приведені у нормальний стан притулки в районі П'ятихатки та на Північній Салтівці.

«На жаль, зараз вони знаходяться в неналежному стані, і якщо він цього не зробить, то ми зробимо»,- запевнив громадськість Балута.

 

 

Джерело: Преса України