таки

Україна готова почати відведення важкого озброєння, відповідні майданчики для техніки вже підготовлені.

Про це заявив спікер штабу АТО Андрій Лисенко на брифінгу 15 лютого.

«Україна готова до відведення важкого озброєння в рамках виконання мінських угод. Вже підготовлені відповідні майданчики для техніки. Як тільки противник почне аналогічні дії, їх почне і українська сторона », – зазначив Лисенко.

Він нагадав, що після другої доби від початку перемир'я повинне початися відведення озброєння відповідного калібру, згідно мінськими угодами.

«Ми готові відвести озброєння, готові до обміну полоненими і іншим крокам», – зазначив він.Також він зазначив, коментуючи питання про дії України, якщо техніка бойовиків не буде відводитися: «Ми не знаємо, як буде складатися ситуація, ми сподіваємося, що інша сторона теж буде виконувати домовленості. Є для цього і міжнародні спостерігачі ».

«Українська сторона запевняє, що виконає всі домовленості, досягнуті в Мінську», – підсумував Лисенко.

Як відомо, згідно мінським угодами, з 00:00 15 лютого в зоні АТО по всій лінії зіткнення діє режим повного припинення вогню. Відповідний наказ усім силовим структурам, задіяним в АТО, віддав президент Петро Порошенко.

Разом з тим посол України з особливих доручень Дмитро Кулеба заявив: Україна після початку перемир'я готова продовжити виконання Мінського угоди. У той же час виконання вже наступного пункту – про відвід техніки – можливо тільки за умови таких же дій з боку бойовиків.

Джерео: Корупція.інфо‡агрузка...