ВБританія-Україна

Про це заявив міністр оборони Степан Полторак під час зустрічі з британським послом в Україні Саймоном Смітом та директором Департаменту міжнародної безпекової політики МО Великої Британії Ніком Герром, інформує прес-служба українського відомства, передає Корупція.інфо

«Ми наполегливо працюємо над підготовкою даного документа, який стане логічним продовженням співпраці між нашими країнами», – заявив Полторак.

 

Читати: СБУ вилучила зброю, з якої терористи планували обстріляти Верховну Раду (ФОТО)

Сторони обговорили перспективні напрями співробітництва, зокрема щодо цивільно-військового співробітництва, професійної підготовки, у військовій та військово-технічній сферах та подальшого отримання гуманітарної та матеріально-технічної допомоги для забезпечення потреб підрозділів Збройних Сил України, які виконують завдання в зоні АТО.

Читати: Обама не виключає передачу Україні оборонного озброєння

«Співробітництво між оборонними відомствами двох держав завжди носило конструктивний характер і, я переконаний, буде успішно розвиватися в майбутньому», – міністр.

Під час зустрічі обговорювалася також ситуація на Донбасі.

Нік Герр запевнив, що Україна може розраховувати на усіляку підтримку у прагненні українців до незалежності. «Глибоко поважаю бійців, які відстоюють рідну землю. Захоплююсь їхньою мужністю та героїзмом», – сказав він.