Секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив, що українські військові значно обмежать пересування через лінію зіткнення на Донбасі. Він сказав, що це буде зроблено для забезпечення безпеки мільйонів наших громадян.

Про це повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, новину передає Корупція.інфо

«Через лінію зіткнення створено сім транспортних коридорів, всі інші шляхи перекрито. Крім того, у разі обстрілу в районі 30-кілометрової зони навколо транспортних коридорів, вони перекриватимуться на невизначений термін», – підкреслив він.

«Окремі місцеві мешканці, зрозуміло, висловлюють незадоволення через деякі обмеження у пересуванні, але питання безпеки мільйонів наших громадян є набагато важливішими», – наголосив Турчинов.

«Російські терористичні угруповання постійно порушують домовленості про припинення вогню, але на кожен постріл в наш бік буде адекватна відповідь», – сказав він.

Нагадаємо, що секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов відправився у зону АТО, щоб перевірити наскільки виконані заходи щодо блокування можливості прориву терористів углиб України.