вру святі

Українським чиновникам треба підвищити заробітну плату, оскільки сьогоднішня плата змушує їх вдаватися до корупційних діянь.

Про це заявив голова Міжнародної ради реформ при президенті України Михайло Саакашвілі на брифінгу в АП за результатами засідання Нацради з реформ.

"Дуже добре популістично говорити:" Давайте не платити держчиновникам плату, тому що зараз людям важко ". Сьогодні за цими заробітним платам, які я бачу у ваших чиновників, то вони або дійсно святі, або практично всі крадуть. Третього не дано. Щоб вони не крали, їх треба або поміняти, або дати їм серйозну заробітну плату ", – сказав Саакашвілі.При цьому, на його переконання, заробітна плата чиновника повинна залежати від користі, яку він приніс державі. Таким шляхом свого часу йшла Грузія.

"У нас були чиновники, які заробляли кілька тисяч доларів на місяць, або могли отримати п'ятнадцять тисяч доларів, якщо вони, наприклад, принесли країні мільйон. У нас була чітка система, як з'ясувати, який чиновник і яку користь приніс державі. Тобто, якщо ти заробляєш для країни, то твій банківський рахунок теж повинен збільшуватися ", – констатував радник Порошенко.

При цьому Саакашвілі розкритикував нещодавно прийнятий в парламенті закон про встановлення верхньої межі заробітної плати.

"Верхня межа заробітної плати означає необмежену корупцію", – додав він.

Джерело: Корупція.інфо