За словами російського прем'єра Дмитра Медведєва, з 1 січня 2015 року Росія планує обмежити потік українців, які прибувають на роботу.

Як зазначив Медведєв, робота в Росії для багатьох українців — це "єдине джерело існування". Однак, "завдяки діям України" російська влада вимушена перекрити це джерело.

"З 1 січня 2015 року "сірі" українські працівники, які складають основну кількість тих, хто приїжджає, роботу без патенту в Росії не отримають. Більш строго ми будемо ставитися і до дотримання термінів перебування в нашій країні – 90 днів протягом півроку",– написав він у своїй статті для "Независимой газеты".

Російський прем'єр нагадав, що раніше можна було просто виїхати з Росії та в'їхати назад, аби отримати можливість працювати ще три місяці.

"Тепер до таких українців – "мандрівників" без патенту на роботу в Росію наші прикордонники будуть ставитися з підвищеною увагою",– попередив Медведєв.За його даними, сьогодні в Росії офіційно працює 400 тисяч українських фахівців. А кількість осіб, які виїхали в РФ з початку 2014 року уже перевищила 4 мільйони.

За оцінками прем'эра РФ, позбавлені заробітку в Росії українці загалом втратять 11 — 13 мільярдів доларів, що складає 7% ВВП України.

"Хотілося б запитати у київських політиків: чи враховане і це нове навантаження на державний бюджет, не кажучи вже про бюджети українських родин?"– сказав російський прем'єр.

 

 

новини про Львів
Корупція Інфо
При публікації матеріалів із сайту обов'язкове посилання‡агрузка...