тарифи
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕ), поки не розробила графік підвищення тарифів на комунальні послуги, розповіло джерело у відомстві.

На даний момент ведеться робота над критеріями, за якими визначатимуться пільгові категорії – претенденти на субсидії на комунальні послуги.

Це викликано тим, що нинішній документ виписаний вкрай не точно і розпливчасто, і багато сімей просто не можуть отримати належну їм допомогу.

«Розробка нового положення зараз в пріоритеті. Воно має бути готове до 1 березня. Отже, нові тарифи розрахуються, думаю, не раніше кінця березня », – повідомило джерело в НКРЕ. Відповідно, платіжки за березень за новими тарифами українці отримають не раніше квітня поточного року.

Також не прийнято, яким буде підвищення тарифів – одномоментним або поетапним.

«Тарифи і так вже піднялися. Багатьом малозабезпеченим сім'ям зараз просто не під силу їх платити. Тому потрібно точно виписати, хто має право на субсидії і щоб такі сім'ї могли без проблем їх отримати », – зазначили в НКРЕ.

Нагадаємо, підняття тарифів є частиною домовленостей між МВФ і Україною: місія Фонду заявила про закінчення роботи в Києві, і плани підписати з нашою країною чотирирічної програми на загальну суму в $ 17,5 млрд. Воно має на меті досягнення бездефіцитності «Нафтогазу» до 2017 року.

За матеріалами: dengiua.com

Джерело: Корупція.інфо