пікет

Люди тримали у руках карикатури на Путіна. У  Москві агресивно налаштовані прибічники президента РФ Володимира Путіна намагалися зірвати антивоєнний пікет проти російського вторгнення в Україну, а трьох активістів затримали після проведення мітингу, йдеться в сюжеті ТСН.
 Акція була санкціонована владою російської столиці, але дозвіл на її проведення дали лише  за межами центру – біля метро Пролетарська. Щойно зібралося  близько 20 москвичів,  на них накинулися агресивні прибічники Путіна. Вони почали нищити плакати і намагалися відібрати у мітингувальників прапор України. Коли ж вони побачили, що їх знімають, то  з кулаками накинулися на журналістів. Оператору ТСН намагалися розбити камеру. 

На момент інциденту  жодного поліцейського  на місці проведення акції не було. Поліцейські з'явилися  пізніше. Вони затримали трьох учасників акції, які тримали карикатури на Путіна, і доправили їх у відділок. 


"Це жахлива війна. Я проти війни – у мене чотири сини, не дай бог нікому – ніякій матері, ні українській, ні російській, втратити своїх хлопчиків на цій війні. Причому ця війна не зрозуміло за що. Путін просто отетерів", – розповіла учасниця антивоєнного пікету Галина.

 Натомість інший учасник мирної акції закликав Путіна покинути президентське крісло чи застрелитися.

 "Я прошу Путіна – Володимире Володимировичу, підіть по хорошому з влади … Якщо ви офіцер, якщо ви вважаєте себе офіцером  – застрельтеся, Росія тільки зітхне вільно від того, що вас не стало за 15 років багатющу країну в таке лайно перетворити", – сказав він.

 

Джерело: Корупція.інфо