Екс-президент Віктор Янукович заявив, що за розгоном Майдану 30 листопада стоїть голова його адміністрації Сергій Льовочкін. 

Сам же колишній глава української держави заперечує свою причетність до цього. Про це Янукович сказав в інтерв'ю виданню "Аргументи і факти". 

"Щоб зрозуміти, хто за цим стояв, треба зрозуміти, кому це було вигідно. Мені це було зовсім невигідно. Безумовно, ніякого наказу на розгін демонстрантів не було і не могло бути", – сказав він. На думку Януковича, розгін активістів був добре організованою провокацією, для того щоб перевести мирні акції протесту в радикальне русло.

 "У мене немає прямих доказів того, що за провокацією 30 листопада стоїть Льовочкін. Однак такі підозри мають під собою досить вагомі підстави", – сказав екс-президент. Нагадаємо, будучи президентом, Янукович не покарав винних у розгоні і вбивствах людей на Майдані, його фракція підтримала диктаторські закони, а після цього він втік до Москви, де підтримав введення російських військ на територію України.

 

 

Джерело: ТСН