Двох інспекторів ДАІ, які втекли від активістів «Дорожнього контролю», звільнили з правоохоронних органів. Службове розслідування інциденту, що стався у Львові 8 грудня, виявило низку грубих порушень з боку інспекторів, однак факт отримання хабара не підтверджений. Втім, це ще не закінчення історії – тепер розслідуванням з приводу ймовірного хабарництва уже колишніх інспекторів ДАІ займеться прокуратура.  

Окрім звільнених з роботи Олега Окілки та Володимира Келемана, дисциплінарні стягнення отримали ще четверо співробітників ДАІ – безпосередні керівники екс-інспекторів, повідомив 24 грудня ZAXID.NET начальник ГУ МВС України у Львівській області Дмитро Загарія. Їм оголосили суворі догани та неповну службову відповідність – це означає позбавлення премій і затримку на рік у присвоєнні чергового звання.

Загарія також пояснив, на якій підставі Окілку і Келемана звільнили з органів МВС: «За халатне та безвідповідальне ставлення до виконання службових та функціональних обов’язків, порушення вимог дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України, ігнорування законних вимог громадян, ненадання допомоги учасникам дорожнього руху, некультурне, грубе, недоброзичливе, неввічливе ставлення до громадян, порушення правил дорожнього руху,  а також порушення вимог ДАІ щодо заборони садити в салон службового автомобіля громадян».

За словами керівника обласної міліції, під час службового розслідування не було встановлено факту отримання хабара, то матеріали справи передали в прокуратуру Львівської області, яка тепер має провести власне розслідування.

«Громадськість впевнена в тому, що хабар був, оскільки це прозвучало в пресі. Якщо прокуратура виявить факт хабара, то їх притягнуть за це до відповідальності. Якщо ні, то кримінальне провадження буде закрите за відсутністю складу злочину», – підкреслив Загарія.

 

Джерело:ZAXID.NET