За десять місяців протистояння з агресором позиції українських військ змінювались багато разів. На сьогоднішній день ситуація є дуже складною, передає Корупція.інфо

Відстань між позиціями Національної гвардії у деяких місцях Луганської області до позицій терористів не більше декількох кілометрів. Наші бійці знаходяться в постійному напруженні. Посилено працює розвідка.

Військовослужбовці Західного територіального об’єднання охороняють пантонний міст та станцію луганського водоканалу, який забезпечує водою луганську область, в тому числі і окуповану терористами територію. Обстріли тут постійні, зберегти життя допомагає лише підвищена пильність та добре облаштовані позиції. 

По всій території сліди від атак «Градів» – дірки в будівлях та техніці.

Іноді терористи застосовують зброю, навіть більш потужну, ніж «Град». Ями після таких обстрілів сягають чотирьох метрів завширшки та до трьох метрів в глибину.

«Спочатку були обстріли села. Значного удару по мирним жителям бойовики нанесли на Різдво. Далі по нам почали пристрілюватися, згодом влучення стали точнішими. Ми займаємо важливу стратегічну позицію, але я не розумію, чому терористи хочуть залишити мирних жителів без води?», ­– розповів командир блокпоста.

Іноді наші військові втрачають і техніку, іноді отримують поранення, але вони не втрачають віри та бажання перемогти.