путін фуйло

Славнозвісний лист нарешті побачили в оригіналі. Чи насправді Путін зробив крок назустріч Україні чи це лише ілюзія мирних проявів? Президент Росії Володимир Путін запропонував українському лідеру Петру Порошенку, щоб Збройні Сили України та бойовики відвели важке озброєння від житлових районів.
Копію листа глави РФ опублікувало ZN.UA в матеріалі "Топографія кров'ю".


"Ніякого (мирного. – Ред.)" Плану "там немає, а є одне-єдине речення, щоб " обидві сторони – як українські силові структури, так і ополченці Донбасу ("ДНР" та "ЛНР") – прийняли невідкладних заходів для припинення взаємних обстрілів, а також негайного відводу сторонами конфлікту засобів ураження калібром понад 100 мм на дальності, встановлені мінським Меморандумом від 19 вересня 2014, виходячи з фактичного (виділено нами. – Ред.) проходження лінії зіткнення відповідно до доданої карти ". Ну, і ще Путін, фаршируючи Схід України зброєю, найманцями, військовими підрозділами армії РФ, великодушно пообіцяв: "У свою чергу будемо готові спільно з ОБСЄ організувати контроль за здійсненням цих кроків", – пише видання.


Тетяна Силіна ділиться думкою, що являє собою "план Путіна».
"Насправді," план Путіна "таки існує. Але він – не в оприлюднених листах або заявах російського МЗС. Побажання Путіна до Києва передаються або через довірених кур'єрів – Суркова, Медведчука, або в телефонних бесідах з колегами. За інформацією джерел, основні з них наступні. Федералізація України (нехай навіть вона буде називатися по-іншому, наприклад, децентралізацією, але суть її повинна залишатися такою, як її розуміє Путін). Особливий статус "ДНР" та "ЛНР", що передбачає формування тамтешньої влади виключно на місці , тобто фактично не підконтрольність Києву; автономний бюджет; повна свобода у виборі мови і задоволенні культурних потреб; і, головне, право самостійно обирати вектор економічної інтеграції – євразійський або європейський. Ну і, звичайно, нейтралітет України. Всі ці три основні пункти – "федералізація", "особливий статус Донбасу" і "нейтралітет" – зрозуміло, повинні бути зафіксовані в Конституції України ", – пише вона.

Звісно ж, все може називатись дещо по-іншому, але головне, щоб для Путіна воно було саме тим, що забажається йому. Здається, фраза про "імперські замашки" виправдовує себе.  


"У Путіна змінюються методи, але не змінюється мета – прив'язати Україну до себе. І для задоволення такого апетиту мінських крихіток, по яких би лініях вони ні розсипалися, йому явно недостатньо", – резюмувала автор.


Як повідомлялося раніше глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що в листі Путіна до Порошенка міститься пропозиція до України повернутися клин розмежування від 19 вересня і відвести від неї важке озброєння. Варто нагадати, що й сам Путін на одному з виступів наголосив на тому, що його лист залишився проігнорованим і звинуватив у смертях на території  Донецьку «тих, хто віддавав накази з обох сторін».

лист1 лист2

Джерело: Корупція.інфо

Архе‡агрузка...