Мінськ, переговори

Засідання тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі відбудеться о 17.00 (за київським часом) у Мінську. Про це повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ Білорусі, передає Корупція.інфо

"Проведення засідання контактної групи з України в Мінську 10 лютого 2015 року планується після 18:00 (за місцевим часом – ред.) за адресою провулок Войсковий, 4", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 11 лютого в Мінську повинен пройти саміт в “нормандському форматі” за участю керівників Росії, Франції, Німеччини та України. Туди ж, як очікується, прибудуть представники “контактної групи”, в тому числі делегації самопроголошених “ДНР і ЛНР”.

Перша зустріч учасників контактної групи пройшла в Мінську 5 вересня. У ній взяли участь представники Києва, регіонів південного сходу України, ОБСЄ та Росії. За результатами переговорів було узгоджено план мирного врегулювання на Донбасі і досягнута домовленість про припинення вогню.

За підсумками другої зустрічі в Мінську контактна група прийняла меморандум щодо здійснення режиму припинення вогню.

Документ складається з дев'яти пунктів, які, зокрема, включають заборону на використання всіх видів озброєння, і відвід від лінії зіткнення на 15 км з кожного боку засобів ураження калібром понад 100 мм. Контроль за виконанням положень документа покладено на ОБСЄ.