Жителі Криму повідомили, що російська влада оголосила поза законом всі обмінники на тимчасово окупованій території півострова. Вони сказали, що з 1 січня неможливо купити чи продати валюту в кіосках по обміну.

Про це повідомили працівники обмінників, новину передає Корупція.інфо

"Сьогодні (3 січня) хотів придбати валюту в обміннику, прийшов, а там не приймають людей, кажуть, що з Нового року вже не працюють. Мовляв, за російськими законами їм заборонили працювати", – розповів один з приватних підприємців."Згідно із законам Росії, наші обмінники повинні бути закриті. Якщо за України ми спокійно працювали, мали ліцензії, платили податки, то тепер купити-продати валюту можна буде або в банку, заповнивши купу документів, серед яких ви повинні будете пояснити походження у вас грошей на покупку валюту, або повідомити звідки у вас валюта, якщо ви зібралися її продати. У таких умовах, напевно, багато моїх колег підуть на "чорний ринок", – розповів співробітник сімферопольського обмінника.

Нагадаємо, що українське регуляторне відомство з безпеки на дорожньому транспорті заборонило автобусне сполучення з анексованим Росією Кримом.