дебальцево-корупція

Російська артилерія веде безперервний вогонь по житлових кварталах Дебальцеве Донецької області.

Про це йдеться з заяві прес-службу РНБО, Корупція.інфо

Читати: Посол США: Під Дебальцеве стоять російські танки, а на кордоні приготовлено зброю для бойовиків (ФОТО)

Згідно із заявою, російсько-терористичні війська, не маючи можливості прорвати оборону українських військовослужбовців, другу добу поспіль ведуть артилерійський вогонь по житлових кварталах Дебальцеве з використанням важкої гаубичної артилерії і систем залпового вогню.

Читати: Терористи ударили з “Урагану” по західних околицях Дебальцеве, – прес-центр АТО

Супутники спостереження фіксують чорну димову хмару, яка закриває все місто. Навіть знімки з космосу фіксують масштабність злочинів проти людяності російських військовослужбовців і підконтрольних їм терористичних угруповань.

"Не дивлячись на Мінські домовленості, вони намагаються зрівняти з землею Дебальцеве, віддаючи собі звіт в тому, що в місті залишилося багато мирних жителів. Більш того, представник терористичної організації" ДНР "Олександр Захарченко заявляє про невизнання Мінських домовленостей і продовженні бойових дій, в зокрема про плани по веденню вогню по Дебальцеве, що є ще одним доказом неприхованих спроб РФ і підконтрольних їй терористів зірвати домовленості щодо припинення вогню і мирного шляху зупинки агресії ", – йдеться в заяві.

 

дебальцево