Українські виконавці, які раніше користувалися популярністю на корпоративах російських компаній, цього року потрапили в список небажаних гостей

У дослідженні російської Національної асоціації організаторів заходів (НАОЗ) стверджується, що Ані Лорак,Світлану ЛободуАндрія Данилка(Вєрку Сердючку), Івана Дорна та Анастасію Приходькоросійські компанії не ризикують кликати на корпоративні свята. 

Як повідомляється на сайті
НАОЗ, цього року російський бізнес особливо обережно підходить до проведення корпоративів та запрошення зірок. Якщо в минулі роки попит на артистів родом з України був високий, то в цьому – запитів на них від великих компаній навіть не надходить. 

Власники event-агентств, що організують корпоративи для найбільших в Росії компаній, відзначають, що у держкомпаній при виборі зірок на свої свята спрацювало почуття патріотизму – у когось щире, у когось вимушене. Крім того, таким чином намагаються не спровокувати конфлікт на самому святі, оскільки у його учасників можуть бути різні політичні уподобання. 

"Пропонувати компаніям українських зірок, навіть при тому, що вони користуються популярністю у російської аудиторії, безглуздо. У кожній великій компанії є менеджер зі зв'язків з держструктурами, який тримає ніс за вітром, і марно пропонувати компаніям артистів, які зараз не у фаворі", – говорить гендиректор event-агентства Communicator Creative Events Єгор Доброгорський. Відзначається, що економічна криза позначилася і на російських зірках, чий цінник за виступ перевищував 3 млн рублів (або €50 тис в старих розцінках). Попит на зірок порівняно з минулим роком просів приблизно на 30%, кажуть в НАОЗ. Найчастіше в цьому році замовники відмовлялися від виступів Ірини Аллегрової (€100 тис), Ганни Нетребко (€700 тис), Стаса Михайлова (€150 тис), Філіпа Кіркорова (€150 тис), Григорія Лепса (€100 тис),  
Валерія Меладзе (€70 тис), співачки Елки (€60 тис). Ці розцінки менеджери зірок надавали агентствам на початку грудня, але з наближенням Нового року російські селебріті були змушені демпінгувати, щоб не залишитися без корпоративів зовсім і навіть фіксувати ціну на свої виступи в рублях.

 

Джерело:  ЛІГА.net