Як повідомив один з бійців ВСУ, які зараз ведуть бої в Вуглегірську, екстрені новини такі, що є наказ зачищати околиці міста.

Командир танка, офіцер ЗСУ Євген Горінов на своїй сторінці в Фейсбук перед початком бою повідомив, що є команда зачистити околиці Вуглегірська. Екстрені новини такі, що танкісти ВСУ йдуть на допомогу нашій піхоті.

Євген так само повідомив і про сьогоднішню нічному бою з російсько-терористичними військами.

"Сьогодні один з підрозділів йшов на допомогу хлопцям у Вуглегірськ, але по дорозі напоролися на засідку. Просять танкову підтримку. За їх даними в засідці перебувала піхота, але незабаром до ворога попрямувало два танки. Довелося їхати виручати хлопцям. Наближаючись туди, відразу накрили наш танк, але ми почали маневрувати і намагатися по максимуму уникати прямих влучень. Після такого "теплого гостинності" ми почали кришити найближчий танк сепаратистів. Скажу чесно, не дурні хлопці перебували в ньому – йшли всіляко від наших снарядів. Ми лупили по ньому, але так і не вдалося знищити. Він відійшов, мабуть закінчився боєкомплект (але це тільки припущення). А ось у другого танка злетіла гусениця. Думали, після закінчення бою взяти в полон, але вони обрали інший шлях і вирішили продовжувати наносити удари по наших позиціях. на нього я вже снаряди не шкодував. Спалили його! Ворожа піхота так само намагалася спалити наш танк, кричали "Спаліть його до ебен **". Мабуть сильно їм насолили. Значить, не даремно старалися! Порадували. Але жарти жартами, а довелося від'їхати подалі. Була вже пряма загроза, як мінімум могли підбити наш танк. Від'їхавши на безпечну дистанцію, думали ще насипати піхоті, але хлопці, які запросили допомогу дали команду йти, далі самі розберуться. Через 30 хвилин після від'їзду повідомили, що прорвалися через засідку і попрямували далі. Але на війні без втрат не буває, в тому бою загинули смертю хоробрих 6 бійців. За поранених інформації нема ", – повідомив Горінов.

Читайте також: Новини з АТО: опубліковані дані втрат російської армії на ділянці Дебальцево-Вуглегірськ за добу

Джерело: Корупція.інфо